Nagrobki pojedyncze

Nagrobki pojedyncze stosowane są na grobach pojedynczych lub przy pochówkach ziemnych położonych jeden nad drugim. Wymiary podstawy nagrobków pojedynczych wynoszą od ok. 80 x 180 do 100 x 200 cm. Wykonane przez nas nagrobki prezentują się doskonale oraz gwarantują wysoką jakość realizacji.

Przykładowe realizacje

W naszej ofercie znajduje się kilkadziesiąt wzorów i projektów nagrobków do zobaczenia w siedzibie firmy.
Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem. Służymy także fachowym doradztwem w zakresie wzornictwa, realizacji projektu i doboru materiału.

Wykonanie i dobór materiału

W naszych warunkach klimatycznych najczęściej wybieranym na nagrobki materiałem jest granit, ponieważ kamień ten jest najbardziej trwały. Stosujemy najlepsze i niezawodne materiały jak granity skandynawskie, hiszpańskie, indyjskie, brazylijskie, ukraińskie oraz polskie. Tak szeroka paleta odmian granitów umożliwia dobór odpowiedniego koloru oraz pozwala nam zaoferować kamień dopasowany do konkretnych wymagań.

Nowoczesne technologie, wykorzystywane przez nasz zakład, zapewniają precyzyjne cięcie kamienia, wysoką jakość poleru i dokładne wykonanie elementów. Stosujemy nowatorskie i sprawdzone techniki montażu, które gwarantują bardzo stabilne połączenia elementów kamiennych. W trakcie realizacji nagrobków, w firmie Orion wykonujemy również solidne płytkowanie obwodu miejsca pochówku. Czynność tę wykonujemy nieodpłatnie, w ramach stałego bonusu dla naszych klientów. Proponujemy także bogaty wybór elementów zdobniczych.