Blaty z granitu - idealne do kuchni i łazienki

Kuchnia i łazienka to miejsca szczególne w domu które, oprócz estetycznego wyglądu, powinny odznaczać się funkcjonalnością, trwałością i dostarczać powodów do zadowolenia przez wiele lat. Nic nie działa tak doskonale jak granitowe blaty zastosowane również jako stoły, wypełnienia mebli, do wykończenia wanien, umywalek itd.

Blaty i okładziny granitowe w kuchni Wypolerowane blaty z granitu w kuchni Ekskluzywne wnętrze z granitowym blatem Blat granitowy synonimem stylu i elegancji Granit w kuchni - klasyczny wystrój Blaty łazienkowe Blat granitowy w łazience blat, obudowa zlewu - granit

Naszym Klientom oferujemy granitowe blaty wyróżniające się atrakcyjnym designem oraz unikalną kolorystyką. Granit stanowi idealny materiał zarówno na blaty kuchenne jak i łazienkowe. Jest odporny na ścieranie, a także na uszkodzenia mechaniczne i chemicznie dzięki czemu blaty granitowe będą wyglądały jak nowe przez wiele lat. Również walory estetyczne blatów granitowych są niedoścignione dla innych materiałów.

Blaty wykonujemy zawsze według indywidualnego pomiaru lub zgodnie z dostarczonym projektem, dzięki temu zamówione w naszej firmie elementy będą idealnie dopasowane. Grubość blatów granitowych wynosi zwykle ok. trzech centymetrów, na Państwa życzenie możemy również wykonać inne grubości. Otwory w blatach są wycinane za pomocą maszyny sterowanej numerycznie, która zapewnia najwyższą jakość krawędzi i precyzję cięcia. Zapraszamy do siedziby naszej firmy w Szczerbicach w celu bliższego zapoznania się z pełną ofertą.

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić? - oferta firmy Orion

Propozycje do domu i ogrodu

  1. Parapety granitowe - estetyka i trwałość
  2. Okładziny ścienne nie tylko w łazience
  3. Schody z granitu wyjątkową ozdobą domu
  4. Portale kominkowe - formy klasyczne i nowoczesne
  5. Posadzki kamienne funkcjonalne, trwałe i efektowne

Informacje dodatkowe

  1. Galeria kamieni - odmiany granitów
  2. Granit jako cenny surowiec budowlany