Portale kominkowe - formy klasyczne i nowoczesne

Kamień naturalny znajduje także zastosowanie jako okładziny kominków. Nadaje wnętrzu ciepły i szlachetny wygląd, a ponadto jest niepalny i odporny na działanie wysokich temperatur. Oferujemy okładziny kominkowe wykonane z granitu i innych rodzajów kamienia, zarówno w klasycznych jak i w nowoczesnych wariantach.

Nowoczesny portal kominkowy Nowoczesny wystrój kominka z zabudową pod schodami Aranżacja wnętrza z kominkiem klasycznym Kominek klasyczny, tradycyjny Kamienna obudowa kominka - granit, marmur Salon z rozpalonym kominkiem Nowoczesny salon z nierozpalonym kominkiem

Podstawowym materiałem, który wykorzystujemy do pracy nad portalem kominkowym, jest granit. Kamień ten daje niezwykły efekt wizualny, dodając pomieszczeniom uroku, a ponadto jest bardzo trwały. Kominki obłożone granitem są również łatwe w utrzymaniu czystości. Tworzymy rozwiązania zarówno dla aranżacji tradycyjnych, klasycznych, a także kominki nowoczesne, o ciekawym designie, niepowtarzalnym wyglądzie i zastosowaniu.

Wszystkie realizacje wykonujemy z najwyższą starannością i profesjonalizmem. Zapewniamy solidną obróbkę powierzchni i krawędzi oraz dokładne dopasowanie elementów kominka. Jesteśmy otwarci na proponowane przez klientów rozwiązania oraz na wszelkie uwagi i życzenia z ich strony. Chętnie doradzimy, czy dany projekt jest z technicznego punktu widzenia możliwy do realizacji oraz podpowiemy, w jaki sposób można go ulepszyć.

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić? - oferta firmy Orion

Propozycje do domu i ogrodu

  1. Parapety granitowe - estetyka i trwałość
  2. Okładziny ścienne nie tylko w łazience
  3. Blaty granitowe - idealne do kuchni i łazienki
  4. Posadzki kamienne funkcjonalne, trwałe i efektowne
  5. Schody z granitu wyjątkową ozdobą domu

Informacje dodatkowe

  1. Galeria kamieni - odmiany granitów
  2. Granit jako cenny surowiec budowlany