Okładziny ścienne nie tylko w łazience

Płyty i bloki granitowe to ponadczasowy materiał wykorzystywany także do wykończenia elewacji oraz ścian wewnętrznych domu. Firma Orion zajmuje się wytwarzaniem okładzin kamiennych, ciętych na wymiar, według zamówienia klienta, które idealnie nadają się jako dopełnienie ścian wewnętrznych czy na fasady budynków.

Okładziny ścian z kamienia naturalnego Okładziny kamienne ścian Okładzina ścienna - Kamień z ciekawą strukturą Granit jako dekoracja na ścianie Okładziny kamienne w łazience Okładziny ścienne granitowe z różnych odmian kamienia

Okładziny ścian i kolumn, wykonane z kamienia naturalnego, dodają eleganckiego i ekskluzywnego charakteru każdemu pomieszczeniu, zarówno w obiektach komercyjnych jak prywatnych. Odpowiednio podświetlone mogą być traktowane jako ozdoba pomieszczenia lub stanowić tło wyposażenia wnętrza. Odznaczający się ciekawą strukturą kamień może nawet przeobrazić się w niekonwencjonalny obraz na ścianie w nowoczesnym hallu.

Obok walorów dekoracyjnych, wewnętrzne okładziny ścienne chronią przed zabrudzeniami, zachlapaniem oraz uszkodzeniami ścian. Wypolerowany granit, jako kamień odporny na tłuszcze czy kwasy, zawarte w produktach spożywczych, znajduje się w powszechnym użyciu na ścianach kuchennych, w pomieszczeniach technicznych, w łazienkach, saunach itp. Zastosowany w takich miejscach granit powinno się uprzednio nasączyć specjalnym impregnatem do kamienia, który stanowi dodatkową ochronę.

Proponujemy Państwu szeroki wybór płyt granitowych, dostępnych w różnych grubościach i odcieniach. Faktura tych płyt może być polerowana, szlifowana, płomieniowana, piaskowana czy groszkowana, zgodnie z życzeniem oraz oczekiwaniami klienta. Obok profesjonalnego wykonania okładzin ściennych zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego rodzaju kamienia, jego wariantu kolorystycznego itd., pozostając otwartymi na wszelkie Państwa uwagi oraz pomysły. Zapraszamy do kontaktu.

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić? - oferta firmy Orion

Propozycje do domu i ogrodu

  1. Parapety granitowe - estetyka i trwałość
  2. Portale kominkowe - formy klasyczne i nowoczesne
  3. Blaty granitowe - idealne do kuchni i łazienki
  4. Posadzki kamienne funkcjonalne, trwałe i efektowne
  5. Schody z granitu wyjątkową ozdobą domu

Informacje dodatkowe

  1. Galeria kamieni - odmiany granitów
  2. Granit jako cenny surowiec budowlany