Parapety granitowe - estetyka i trwałość

Parapety granitowe charakteryzuje wysoka odporność na warunki atmosferyczne oraz niebywała trwałość. Wykonane z granitu parapety nie są podatne na zarysowania lub inne uszkodzenia mechaniczne, nie ulegają też przebarwieniom lub procesom blaknięcia, zatem ich naturalne piękno i kolor cieszą nasze oko cały czas.

Parapet granitowy zewnętrzny Parapet granitowy wewnętrzny Parapet granitowy - detal

Parapety granitowe idealnie nadają się na zewnętrzne wykończenia okien domu, podnosząc estetykę elewacji, są także świetnym elementem dekoracyjnym i funkcjonalnym materiałem wykończeniowym do wystroju wnętrz. Parapety granitowe są również łatwe do utrzymania w czystości dzięki czemu mogą być nie tylko rozwiązaniem do stylowego salonu, ale znaleźć swoje miejsce w takich pomieszczeniach jak kuchnia czy łazienka.

Parapety granitowe - oferta firmy Orion

Oferujemy szeroki wachlarz parapetów granitowych w atrakcyjnych kolorach i w różnych odmianach kamienia. Parapety wykonujemy na zamówienie, dostosowując ich wymiary i kolorystykę do wytycznych zamawiającego. Prezentowane poniżej próbki mają charakter jedynie poglądowy - granit jest materiałem naturalnym, dlatego struktura, paleta odcieni, przeżylenia itp. zamówionych parapetów lub innych wyrobów, wykonanych z granitu, będą odbiegać od prezentowanych tu próbek. Cechy te świadczą o niezwykłości i niepowtarzalności granitu.

Odmiany granitu na parapety lub inne elementy wystroju Odmiany granitu na parapety, blaty, półki

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić? - Zapraszamy do zerknięcia

Propozycje do domu i ogrodu

  1. Posadzki kamienne funkcjonalne, trwałe i efektowne
  2. Okładziny ścienne nie tylko w łazience
  3. Blaty granitowe - idealne do kuchni i łazienki
  4. Schody z granitu wyjątkową ozdobą domu
  5. Portale kominkowe - formy klasyczne i nowoczesne

Informacje dodatkowe

  1. Galeria kamieni - odmiany granitów
  2. Granit jako cenny surowiec budowlany