Posadzki kamienne funkcjonalne, trwałe i efektowne

Nasza firma dysponuje szeroką ofertą solidnych i funkcjonalnych posadzek kamiennych, wykonywanych w głównej mierze z granitu. Tworzymy piękne, efektywne i przede wszystkim trwałe wykończenia na lata, które spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Zapraszamy do zapoznania się z tą ofertą.

Posadzki granitowe Posadzki kamienne Posadzka - granit, marmur Posadzka kamienna w kuchni

Ze względu na wysoką odporność, niewielką nasiąkliwość i łatwość utrzymania w czystości posadzki granitowe idealnie nadają się do łazienek i kuchni. Podłogi, posadzki wykonane z granitu są ponadto niezwykle eleganckie dzięki szlachetnemu użyleniu, pięknej strukturze i kolorystyce. Z powodzeniem są też stosowane do dekoracji wnętrz jako ozdoba holu lub stylowego salonu, która pozwala poczuć się luksusowo i komfortowo.

Posadzki granitowe zastosowane na zewnątrz do wykończenia tarasu, balkonu, wejścia domu czy alejki przed posesją, dodadzą uroku każdemu obiektowi. Wykonaliśmy szereg posadzek kamiennych, które zdobią wnętrza prywatnych domów i mieszkań, budynków firmowych oraz innych obiektów. Posadzki wykonujemy w oparciu o projekty przedstawione przez klienta. Jesteśmy też otwarci na pomysły i sugestie, a ponadto oferujemy nasze fachowe doradztwo. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z naszych usług i doświadczenia.

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić? - oferta firmy Orion

Propozycje do domu i ogrodu

  1. Parapety granitowe - estetyka i trwałość
  2. Okładziny ścienne nie tylko w łazience
  3. Blaty granitowe - idealne do kuchni i łazienki
  4. Schody z granitu wyjątkową ozdobą domu
  5. Portale kominkowe - formy klasyczne i nowoczesne

Informacje dodatkowe

  1. Galeria kamieni - odmiany granitów
  2. Granit jako cenny surowiec budowlany