Schody z granitu wyjątkową ozdobą domu

Schody granitowe lub marmurowe to wyjątkowa ozdoba mieszkania, stylowego domu czy reprezentacyjnych pomieszczeń firmowych. Odpowiednio wyeksponowane i fachowo wykonane schody, stanowić będą dekorację samą w sobie. Granit jest uosobieniem powagi, stylu i elegancji, doskonale podkreśla charakter wnętrza.

Niezwykły urok schodów z granitu Fachowe obłożenie schodów granitem Schody z granitu są wspaniałą ozdobą mieszkania Optymalnie wyeksponowane schody kamienne Trwałe, solidne i estetyczne schody z granitu

Firma Orion Granity Świata w Szczerbicach oferuje schody granitowe montowane na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku. Duża wytrzymałość, wysoka twardość, odporność na ścieranie oraz na warunki atmosferyczne granitu zapewniają wyjątkowo długi okres użytkowania. Dysponujemy szeroką paletą odcieni wysokiej jakości granitów które, w połączeniu z odpowiednim projektem i stosowanymi przez nas sprawdzonymi rozwiązaniami, pozwolą wydobyć naturalne piękno kamienia i stworzyć ciekawą aranżację wnętrza czy też wejścia do domu.

Wykonujemy granitowe okładziny schodowe, stopnie i stopnice kamienne różnego typu, a także inne elementy stylowych schodów w oparciu o wcześniej dostarczone nam projekty lub na bazie własnych rozwiązań. Podczas realizacji dbamy o wysoką jakość wykonania i dopracowanie wszelkich szczegółów. Służymy Państwu fachową poradą i technicznym wsparciem, a nasi doświadczeni fachowcy zamontują profesjonalnie gotowy produkt. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Co jeszcze możemy dla Państwa zrobić? - oferta firmy Orion

Propozycje do domu i ogrodu

  1. Parapety granitowe - estetyka i trwałość
  2. Okładziny ścienne nie tylko w łazience
  3. Blaty granitowe - idealne do kuchni i łazienki
  4. Posadzki kamienne funkcjonalne, trwałe i efektowne
  5. Portale kominkowe - formy klasyczne i nowoczesne

Informacje dodatkowe

  1. Galeria kamieni - odmiany granitów
  2. Granit jako cenny surowiec budowlany