Krzyże nagrobne

Dysponujemy bogatą ofertą krzyży i innych znaków sakralnych. Krzyże mogą być wykonane z brązu, kute lub piaskowane, jak również sporządzone z chromoniklu lub żywicy. Ze względu na sposób mocowania i prezentacji mogą zdecydować się Państwo na krzyż wiszący, stojący lub przeznaczony do eksponowania w pozycji leżącej.

Różnorodne formy krzyży nagrobkowych

Powyżej prezentujemy przykłady krzyży nagrobkowych wykonanych z przeróżnych materiałów, a ponadto różniących technologią wykonania i sposobem prezentacji, która wynika po części ze sposobu zamocowania krzyża. Obok produktów renomowanych marek, oferujemy również egzemplarze przystępne cenowo oraz wyroby mniej znanych firm. Służymy fachową pomocą w zakresie zaprojektowania stylu nagrobka.

Krzyże kute i piaskowane

Jako profesjonalny zakład kamieniarski oferujemy ręczne wykucie krzyża w kamieniu, jak również wykonanie jego wizerunku techniką piaskowania. Potrafimy wypiaskować dowolną grafikę oraz tekst o dowolnej czcionce (kroju pisma). Możliwe jest też wykonanie (wycięcie) krzyża z granitowego bloku. Czas realizacji uzależniony jest od stopnia skomplikowania projektu oraz od ilości zamówień. Zapraszamy do współpracy.