Litery na nagrobki

Oferowane przez nas litery na nagrobki cieszą się dużym zainteresowaniem wśród tych klientów, którzy cenią sobie wysoką jakość i estetykę. Wyroby te, wykonywane z brązu oraz z najwyższej jakości trwałych i odpornych na warunki zewnętrzne materiałów, znalazły uznanie również w naszym zakładzie kamieniarskim. Obok napisów kutych i piaskowanych, z czystym sumieniem możemy zaproponować Państwu litery najlepszych włoskich firm.

Przykłady liter montowanych na płycie

Przedstawione powyżej przykłady krojów pisma i gotowych liter, przeznaczonych do zamontowania na płycie napisowej, stanowią zaledwie skromny wycinek szerokiego wachlarza stylów i dostępnych wzorów, a ponadto nie wyczerpują naszej oferty dotyczącej wykonywania napisów na nagrobkach.

Liternictwo nagrobkowe

Jako profesjonalny zakład kamieniarski, oferujemy Państwu kompleksową usługę wykonania tablicy napisowej nagrobka, począwszy od jej zaprojektowania, z uwzględnieniem doboru kroju czcionki i odpowiedniego rodzaju liter. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i wykorzystaniu tradycyjnych umiejętności rzemieślniczego kunsztu możemy też zaproponować różne sposoby i techniki wykonywania napisów.

Przydatne linki i informacje dodatkowe

  1. Projektowanie kompozycji literniczej, ornamentów i znaków sakralnych
  2. Wykonywanie napisów w kamieniu - litery kute, piaskowane, montowane do płyty