1. dodaj opinię

Opinie naszych Klientów

blaty kuchenne
Rudy , dn. 2017-09-26, godz. 9:24
chciałem dołączyć moją opinię gdyż jestem zadowolony ze współpracy z panem Włodkiem. fachowo podszedł do zlecenia podjechał pomierzył kuchnię. Sprowadził piękny granit Wiscont White o pięknych słojach. efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania. polecam pana Włodka. pozdrawiam Rafał
Rafal Gnacik
Obudowa grobowca z piwniczką betonową
RYBNIK, dn. 2017-08-20, godz. 18:42
Słowa uznania dla firmy ORION GRANITY ŚWIATA ze Szczerbic za zaprojektowanie i wykonanie obudowa grobowca z piwniczką betonową. Właściciel tegoż Zakładu Pan Włodzimierz kompetentny fachowiec a jednocześnie znawca materiału wykazał się dużą wiedzą i zaangażowaniem w proces projektowania ( wykonał siedem różnego rodzaju projektów grobowców ), z jednoczesną fachową radą przy wyborze odpowiedniego rodzaju kamienia. Nadzorował cały proces montażu i uwzględniał moje wszystkie uwagi - efekt końcowy wspaniały.Dziękuje bardzo za sympatyczną i fachową obsługę. Polecam zdecydowanie tą firmę.
Włodzimierz Adamski z rodziną
Solidna firma, jestem pod wielkim wrażeniem
Rydułtowy, dn. 2016-12-23, godz. 12:47
Jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi. Komentarz dotyczy wykonania zestawu blatów granitowych do nowo wyremontowanej kuchni i holu, w październiku tego roku. Dużym plusem jest również transport, elastyczny cennik i doradztwo. Polecam wszystkim z czystym sumieniem, a także dziękuję i pozdrawiam.
Leszek M.
Pomnik z granitowym krzyżem
Bełk, dn. 2016-11-25, godz. 10:53
Z głębi serca pragniemy podziękować Pani Barbarze, z firmy Orion, za pomoc i cenne uwagi w wyborze projektu nagrobka dla naszego dziadka (nagrobek z granitowym krzyżem, postawiony w ubiegłym roku). Dziękujemy również wszystkim pracownikom tej firmy za fachowe i solidne wykonanie na każdym etapie. Chcielibyśmy nadmienić, że wielu naszych znajomych korzystało z usług tej firmy i wszyscy są zadowoleni. Nawet po kilku latach, od wykonania pomnika, służą pomocą, przez co klient nie jest pozostawiony sam sobie. Życzymy zdrowia i dalszych sukcesów oraz zdecydowanie polecamy.
Danuta i Waldemar z rodziną
Nagrobek dla mojej siostry z jasnego granitu
Boguszowice, dn. 2016-11-18, godz. 20:10
Po stracie najmłodszej siostry bardzo cierpiałam. Była jeszcze dzieckiem, jak zachorowała. Firma Orion ze Szczerbic, którą polecili nam znajomi, wykonała piękny nagrobek z jasnego granitu. Jest to wyjątkowy, jedyny w swoim rodzaju, projekt. Wykonawstwo pomnika również na bardzo wysokim poziomie - świetnej jakości materiały, starannie dobrane, ze znawstwem wykonane napisy i dopracowane zdobienia. Na uwagę zasługuje też fachowa i miła obsługa, indywidualne podejście do klienta - są otwarci na życzenia i uwagi. Realizacja w założonym terminie. Polecam tę firmę szczególnie tym którzy szukają wyjątkowego i solidnego wykonawcy.
Olga Weinert
Kamienna posadzka i okładziny ścian
Zwonowice, dn. 2016-10-27, godz. 22:24
Firma Orion wykonywała u nas kamienną posadzkę i okładziny ścian w nowo wyremontowanej kuchni. Oferta przypadła nam od razu do gustu, nie tylko ze względu na duży wybór kamienia, ale również dlatego, że szybko przedstawili nam dokładny kosztorys tej inwestycji. Nie było też później żadnych dodatkowych kosztów. Pracownicy Oriona to solidni fachowcy, wszystko zrobili tak jak to powinno wyglądać zgodnie z projektem i naszym oczekiwaniami. Współpraca z takimi ludźmi to naprawdę przyjemność. Polecamy z czystym sumieniem.
W & M
Nowy, podwójny nagrobek dla moich dziadków
Mannheim, Niemcy, dn. 2016-10-14, godz. 10:11
Bardzo solidna i profesjonalna firma. Usługę wykonania nowego nagrobka z granitu, dla moich dziadków zleciłam na odległość przez Internet i jeszcze tego samego dnia otrzymałam wstępną wycenę oraz kilka szkiców projektowych nowego pomnika. Dotychczasowy, podwójny nagrobek upamiętniający miejsce pochówku mojej babci i dziadka, był już bardzo stary, zniszczony oraz zarośnięty od wielu lat mchem. Ponadto lastryko, z którego został wykonany dotychczasowy pomnik, było już spękane i nie za bardzo nadawało się na renowację. Nowy nagrobek został wykonany bardzo starannie, zgodnie z projektem i w ustalonym terminie. Gdy po przyjeździe do Polski zobaczyłam efekt, to nie mogłam wyjść z podziwu. Teraz to chyba jeden z najładniejszych pomników na cmentarzu. Z całą pewnością będę stałą klientką i z powodu dalekiej odległości od miejsca zamieszkania powierzę tej firmie nadzór kamieniarski nad nagrobkiem. Polecam z pełną odpowiedzialnością i jeszcze raz bardzo dziękuję.
Katarzyna Szewczyk
Obłożenie skrytki urnowej granitem
Racibórz, dn. 2016-09-16, godz. 8:20
Firmie Orion, ze Szczerbic zleciłem obłożenie skrzynki urnowej granitem. Z czystym sumieniem mogę polecić tę firmę, chociażby ze względu na szeroki wybór kamienia, nie ma tu chińszczyzny ani dziadostwa które zaraz się odbarwi, albo też zmatowieje. Skrytka obudowana w ustalonym terminie i bardzo starannie. Jestem zadowolony zarówno z ceny jak i całej obsługi.
Tadeusz Szulc
Pomnik z czarnego granitu, wyjątkowy projekt
Bielsko, dn. 2016-09-02, godz. 11:57
Mój mąż zginął w wypadku samochodowym dwa lata temu. Bardzo chciałam, aby miejsce jego spoczynku zostało godnie uczczone. Po długich poszukiwaniach i wizytach w różnych zakładach kamieniarskich natknęłam się w sieci na tę ofertę. Skorzystałam z niej i jestem z tego bardzo zadowolona. Nie było najmniejszych problemów ze skontaktowaniem się z firmą. Niedługo po złożeniu zamówienia, w którym określiłam swoje oczekiwania względem pomnika, otrzymałam gotowy, pięknie wykonany, nagrobek. Nie musiałam się przy tym martwić ani o transport, ani o montaż. O wszystko zadbała firma Orion, ze Szczerbic koło Rybnika. Serdecznie dziękuję za ten wyjątkowy projekt oraz zdecydowanie polecam.
Justyna Woźniak
Granitowe dodatki do mieszkania
Żory, dn. 2016-07-31, godz. 10:39
Jesteśmy kolejnymi zadowolonymi klientami. Wykonanie kamiennych blatów, półek i paru innych dodatków z granitu do naszego nowego mieszkania, na najwyższym poziomie. Realizacja tego zamówienia i współpraca z Panem Włodkiem godna polecenia - cenne i rzeczowe porady, burza pomysłów przy projektowaniu oraz duże doświadczenie w doborze materiałów. Wycena była zrobiona co do grosza, nie było też żadnych ukrytych kosztów, tak więc nic nas nie zaskoczyło. Polecamy z czystym sumieniem tę firmę!
Wiśniewscy

Na prezentowanych stronach zamieściliśmy tylko niektóre spośród kilkuset otrzymanych wpisów. Naszym największym sukcesem jest zaufanie, którym obdarzyli nas Klienci.
Wszystkie opinie są dla nas bardzo cenne, motywują nas do dalszej pracy i rozwijania swoich umiejętności oraz do koncentrowania się na zadowoleniu naszych Klientów.
Serdecznie dziękujemy! Orion Granity Świata